Zadzwoń:  513 331 393

O mnie

parasolnictwo

Jestem najbardziej doświadczoną parasolniczką w Częstochowie. Swojązoosk login 777slotsroom com przygodę z tym fachem rozpoczełam w 1964 roku, i od razu wiedziałam, że chcę to robić przez całe życie.

Swój zawód zawsze wykonywałam z pasją. Od samego początku pracy, najbardziej podobało mi sie dobieranie kolorów, drutów, wzorów, które w połączeniu tworzyły nietuzinkową całość. Dlatego, postanowiłam otworzyć swój własny zakład parasolniczy. Szyłam nie tylko dla każdego klienta, który chciał uchronić się przed deszczem, ale również dla teatru, czy przyszłych panien młodych, którychblack-porn-videos.com realbrothersisterporn.com zamówienia wymagały szczególnej kreatywności oraz estetyki.

Dziś zajmuję się już tylko sprzedażą, ale dalej liczą się dla mnie detale oraz szczegóły. Parasolka nie tylko chroni przed deszczem, ale również wyraża osobowość, nastrój oraz duszę człowieka. Dlatego, do każdego klienta podchodzę indywidualnie i staram się doradzić mu prosto z serca. Staram się, aby każdy z nich, poczuł się wyjątkowy, nawet w pochmurny, deszczowy dzień.

Oferuję pańswtu szeroką gamę modeli oraz kolorów. W moim sklepie znajdziecie Państwo parasole zarówno dla kobiet , jak i dla mężczyzn; na kiju oraz składane; te duże i te mini; w kratkę i w kropki, ciemne oraz jasne.

zoosk login 777slotsroom com
Poza sprzedażą nowych parasoli prowadzę również serwis. Jeżeli Państwo nie chcą rozstawać się ze swoją dotychczasową antydeszczówką, której stan techniczny zaczął szwankować, zapraszam do mnie. Sprawię, że parasolka będzie wyglądać jak nowa. Przez prawie 40 lat prowadziłam sklep na Ablack-porn-videos.com realbrothersisterporn.comleji Najświetszej Marii Panny 24 i właśnie z tego miejsca kojarzą mnie klienci. Dziś zapraszam do salonu na ul. Kosciuszki 16. Dla kobiety z moim doświadczeniem parasolnictwo nie jest tylko pracą, czy zawodem, ale przede wszystkim całym życiem.

Comments are closed.